تنها هشت روز فرصت باقیست تا یکی از برنده های جوایز نفیس مسابقه مشارکت ملی گردشگری باشید. 

با توجه به ترافیک بالای سایت http://www.irantourismfestival3.com/ در روزهای پایانی مهلت ارسال آثار به جشنواره مشارکت ملی گردشگری، علاقمندان می توانند آثار خود را از طریق ربات تلگرامی @IranTourismFestival_bot نیز به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

مسابقه عکس "یک لقمه سفر" ، تا 10 شهریور ماه ادامه دارد.

 

دبیرخانه همایش اعلام کرد این مسابقه در حاشیه برگزاری جشنواره مشارکت ملی گردشگری، برای جذب مشارکت های مردمی برگزار می شود. گفتنی است دو عدد گوشی هوشمند و سفرچهار نفر با یک  همراه  به اقامتگاه بوم گردی ، جوایز این مسابقه است.

با هدف ایجاد فضای رقابتی و جلب مشارکت استان ها، دبیرخانه جشنواره مشارکت ملی گردشگری  اعلام کرد، استانی که بیشترین آثار را در چهار بخش عکس، فیلم، سفرنامه نویسی و ایده های گردشگری به دبیرخانه ارسال کند، به طور جداگانه مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.  

 

در حاشیه سومین جشنواره مشارکت ها، مسابقه عکس تلگرامی با موضوع #با_هم_گردی  به راه افتاد.

با هدف به تصویر کشیدن شادی و نشاط حاصل از سفرهای گروهی و خانوادگی، مسابقه عکس گردشگری در اینستاگرام راه اندازی شد. علاقمندان فرصت دارند تا10 شهریور 1395 با ارسال عکس از سفرهایشان می توانند شانس خود را برای برنده شدن و دریافت جایزه، امتحان کنند. 2- پس از ارسال عکس و تایید و بارگزاری عکس توسط ادمین  کانالPersiaFest3@ ، صاحبان آثار تا 48 ساعت فرصت دارند تا برای اخذ رای، عکس را برای دوستان خود ارسال کنند. اخذ رای به معنای تعداد افرادی است که عکس شما را پس از فوروارد کردن از کانال جشنواره، در گروه های مختلف بازدید می کنند. پس از آن، تا 24 ساعت ارسال کنندگان  آثار فرصت دارند آثار خود را در اینستاگرام یه لقمه سفر، بارگزاری و رای گیری کنند. در پایان روز سوم به بیشترین امتیاز نهایی کسب شده (تعداد بازدید عکس در تلگرام و تعداد لایک اینستاگرام)، جوایزی اهدا می شود.  

تماس با ما

دبیرخانه: تهران، میدان شیخ بهایی، ضلع شمالغربی، برج صدف، واحد 96

تلفن: 02188622189

پست الکترونیک: info@irantourismfestival3.com

 

 

تمام حقوق این سایت محفوظ است.© طراحی و پیاده سازی فرتاک

Search